Papier fotograficzny do druku pigmentowego

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Papier fotograficzny

Papier fotograficzny do druku pigmentowego

Uzyskanie wysokiej jakości drukowanych zdjęć zależne jest od kilku czynników. Oczywiście spore znaczenie dla efektów końcowych mają zastosowana technologia oraz dobór pigmentów, jednak odpowiedni nośnik, czyli papier fotograficzny, gra w tym przypadku pierwsze skrzypce. Nic dziwnego, że osoby działające w branży chętnie zaopatrują się w jego większe ilości w rolkach u sprawdzonych dostawców takich jak PDMedia. Prezentowany w tej kategorii asortyment papierów fotograficznych pierwszej klasy, dzięki którym wywołanie zdjęć w jakości premium nie sprawia większych problemów.

Papier fotograficzny w rolce. Jakość dlaczego jest taka ważna?

Oczywiście najważniejszym aspektem jest tutaj kwestia tego, jak jakość użytego materiału wpływa na wygląd wydrukowanych zdjęć. Poligrafia jest zaś branżą, w której nie toleruje się półśrodków, a walory wizualne przekładają się na zadowolenie Klientów więc wyrazistość, wierność oddanych kolorów czy też trwałość nadruku muszą być najwyższej jakości. Właśnie dlatego warto sięgnąć po papier fotograficzny w rolce z naszej oferty. Szczególnie, że wśród dostępnego asortymentu mamy wiele różnych wariantów:

  • Papier fotograficzny RC perła 260 g,
  • Papier fotograficzny RC satyna 260 g,
  • Papier fotograficzny RC błysk 260 g,
  • Papier fotograficzny błysk 200 g,
  • Papier fotograficzny błysk 135 g,
  • Papier fotograficzny błysk 220 g.

Tym samym zaopatrzenie się w materiały najodpowiedniejsze do konkretnego zastosowania nie sprawia większego problemu, a my w razie potrzeby chętnie doradzimy optymalne rozwiązanie w zakresie nośnika do druku wysokiej rozdzielczości.

Papier fotograficzny w rolce wysokiej jakości

Prezentowany w tej kategorii papier fotograficzny w rolce należy do materiałów poligraficznych o wszechstronnym zastosowaniu i jest dostępny w różnych szerokościach oraz gramaturach. Umożliwia wywołanie zdjęć charakteryzujących się wysoką rozdzielczością, intensywnością kolorów, wodoodpornością oraz bogactwem detali. Mogą one być elementem wykorzystanym w kampanii reklamowej lub po prostu po oprawieniu mogą udekorować ściany w firmie lub w domu. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na wybraną opcję i zachęcamy do kontaktu w przypadku pytań.