Papiery fotograficzne do druku pigmentowego

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Uzyskanie wysokiej jakości drukowanych zdjęć zależne jest od kilku czynników. Oczywiście spore znaczenie dla efektów końcowych mają zastosowana technologia oraz dobór pigmentów, jednak odpowiedni nośnik, czyli papier fotograficzny, gra w tym przypadku pierwsze skrzypce. Nic dziwnego, że osoby działające w branży chętnie zaopatrują się w jego większe ilości w rolkach u sprawdzonych dostawców takich jak PDMedia. Prezentowany w tej kategorii asortyment to produkty pierwszej klasy, dzięki którym wywołanie zdjęć w jakości premium nie sprawia większych problemów.

Jakość papieru fotograficznego w rolce – dlaczego jest taka ważna?

Oczywiście najważniejszym aspektem jest tutaj kwestia tego, jak jakość użytego materiału wpływa na wygląd wydrukowanych zdjęć. Poligrafia jest zaś branżą, w której nie toleruje się półśrodków, a walory wizualne przekładają się na zadowolenie Klientów więc wyrazistość, wierność oddanych kolorów czy też trwałość nadruku muszą być najwyższej jakości. Właśnie dlatego warto sięgnąć po papier fotograficzny w rolce z naszej oferty. Szczególnie, że wśród dostępnego asortymentu mamy wiele różnych wariantów:

  • RC perła 260g,
  • RC satyna 260g,
  • RC błysk 260g,
  • błysk 200g,
  • błysk 135g,
  • błysk 220g.

Tym samym zaopatrzenie się w materiały najodpowiedniejsze do konkretnego zastosowania nie sprawia większego problemu, a my w razie potrzeby chętnie doradzimy optymalne rozwiązanie w zakresie nośnika do druku wysokiej rozdzielczości.

PDMedia – wysokiej jakości papier fotograficzny w rolce

Prezentowany w tej kategorii papier fotograficzny w rolce należy do materiałów poligraficznych o wszechstronnym zastosowaniu i jest dostępny w różnych szerokościach oraz gramaturach. Umożliwia wywołanie zdjęć charakteryzujących się wysoką rozdzielczością, intensywnością kolorów, wodoodpornością oraz bogactwem detali. Mogą one być elementem wykorzystanym w kampanii reklamowej lub po prostu po oprawieniu mogą udekorować ściany w firmie lub w domu. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na wybraną opcję i zachęcamy do kontaktu w przypadku pytań.