Płótna do druku pigmentowego

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Bawełniane płótno, poliestrowe płótno lub bawełniano-poliestrowe płótno. Prezentowane w tej kategorii płótno canvas to materiał powszechnie wykorzystywany w poligrafii do druku pigmentowego. Płótno jest to produkt doskonale sprawdzający się jako nośnik grafik oraz zdjęć, a naciągnięty na ramę materiał umożliwia udekorowanie wybraną reprodukcją ścian w biurach oraz mieszkaniach. Płótna jest lubiane za trwałość oraz za to, że posiada delikatną fakturę – dokładnie taką, jaką mają obrazy malowane ręcznie.

Canvas – płótno do druku pigmentowego

Nasza oferta Canvas (płótno do druku pigmentowego) przygotowana została z myślą o firmach działających w branży poligraficznej, które cenią sobie jakość oferowanych Klientom materiałów i poszukują nośników pozwalających na trwałe naniesienie na powierzchnię druku pigmentowego. Canvas to rozwiązanie cieszące się bardzo dobrą opinią ze względu na łatwość obróbki oraz wytrzymałość, a także fakt, że płótno może być naciągnięte na ramę jak standardowe płótno malarskie. To daje właściwie nieskończone możliwości w produkcji takich elementów dekoracyjnych jak zdjęcia na ścianę w dużych rozmiarach, niebanalne grafiki czy reprodukcje znanych artystów. Nasi Klienci mogą wybierać spośród kilku wariantów różniących się składem surowcowym płótna (bawełna, poliester lub bawełno-poliester), gramaturą płótna oraz szerokością płótna, a taka różnorodność zdecydowanie ułatwia zamówienie produktu – płótna do druku pigmentowego odpowiadającego oczekiwaniom. Ponadto nośnik ten jest też odporny na upływ czasu, a wykonany w technice pigmentowej obraz wiszący na ścianie nie traci swojej wyrazistości. Również utrzymanie płótna w czystości nie sprawia większych problemów i nie wymaga skomplikowanych zabiegów. Nie bez znaczenia jest oczywiście wysoka jakość prezentowanego asortymentu płótna, a także fakt, że płótno canvas do druku pigmentowego sprzedawane jest w rolkach, co ułatwia jego transport i magazynowanie.

Płótno do drukowania obrazów – canvas w ofercie PDMedia

Decydując się na zamówienie materiałów poligraficznych z naszej oferty masz pewność, że w Twoje ręce trafią wyłącznie najlepsze produkty, odpowiednie do wykorzystania w Twoim zakładzie. Proponowane na tej stronie płótno canvas bawełniane, poliestrowe oraz w mieszance doskonale sprawdza się jako nośnik zdjęć oraz reprodukcji i jest chętnie wykorzystywane do realizacji zamówień w technice druku pigmentowego. Sprawdź i przekonaj się o jego wyjątkowości – zapraszamy do złożenia zamówienia.

Rozwój technologii wpłynął również na branżę poligraficzną. Nieustannie pojawiają się nowe techniki wydruku, które pozwalają doskonale odwzorowywać barwy, a przy tym są wysoce trwałe oraz zapewniają zadowalający efekt. Jedną z takich metod jest druk pigmentowy. Niezbędnym elementem, gwarantującym wysoką jakość wydruku, jest wybór odpowiedniego materiału. Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta, w której można znaleźć papier w rolkach, który świetnie sprawdzi się do druku pigmentowego.

Papier w rolkach do druku pigmentowego

Druk pigmentowy umożliwia doskonałe odzwierciedlenie kolorów. Z tego względu ta technika druku jest bardzo często wykorzystywana w produkcji grafik artystycznych, wydruku zdjęć, a nawet reprodukcji obrazów. Wobec tego niezwykle ważny jest materiał, na którym nadrukowywana jest grafika. W ofercie naszego sklepu można znaleźć produkty, które doskonale sprawdzą się w procesie druku pigmentowego. Płótno bawełniane to materiał jednostronnie powleczony specjalną powłoką, przystosowaną do wykonywania wspomnianego wydruku. Produkt doskonale wchłania barwnik, jednocześnie nie tracąc swojej elastyczności. Dodatkowo, splot w znacznym stopniu przypomina płótno malarskie. To, co cechuje ten produkt, to przede wszystkim wspaniałe odwzorowanie nadrukowanych barw. Płótno jest wysoce wytrzymałe na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechanicznie. Jest to opis przykład jednego rodzaju papieru w rolkach, który można znaleźć w naszej ofercie, a jest ich znacznie więcej.

Papier w rolkach i nie tylko. Co jeszcze można znaleźć w naszej ofercie?

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów, które można znaleźć w naszym sklepie. Oprócz szerokiej gamy materiałów przeznaczonych do wykonywania druku pigmentowego, dostępny jest także szereg innych artykułów. Między innymi wysokiej jakości laminaty, tusze do drukarek wielkoformatowych, jak również krosna malarskie. W razie pojawienia się dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub poprzez specjalny formularz, który można znaleźć na naszej stronie. Zapraszamy do skorzystania z oferty!