Płótna do druku pigmentowego

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Płótna Canvas do druku pigmentowego

Prezentowane w tej kategorii płótno Canvas to materiał powszechnie wykorzystywany w poligrafii do druku pigmentowego. W naszej ofercie znajdą Państwo płótna bawełniane, poliestrowe oraz bawełniano-poliestrowe (polycotton). Płótno jest to produkt doskonale sprawdzający się jako nośnik grafik oraz zdjęć, a naciągnięty na ramę umożliwia udekorowanie wybraną reprodukcją ścian w biurach, lokalach użytkowych oraz mieszkaniach i domach. Płótno jest lubiane za trwałość oraz za to, że posiada delikatną fakturę – dokładnie taką, jaką mają obrazy malowane ręcznie.

Płótno canvas bawełniane – Doskonała jakość dla Twoich druków pigmentowych!
🔸 Wykonane z najwyższej jakości bawełny
🔸 Matowe wykończenie
🔸 Trwałe i odporne na uszkodzenia
🔸 Dostępne w wielu rozmiarach!

Canvas płótno do druku pigmentowego

Nasza oferta materiałów Canvas (płótno do druku pigmentowego) przygotowana została z myślą o firmach działających w branży poligraficznej, które cenią sobie jakość oferowanych Klientom materiałów i poszukują nośników pozwalających na trwałe naniesienie na powierzchnię druku pigmentowego. Canvas to rozwiązanie cieszące się bardzo dobrą opinią ze względu na teksturę, łatwość obróbki oraz wytrzymałość, a także fakt, że płótno może być naciągnięte na ramę jak standardowe płótno malarskie. To daje właściwie nieskończone możliwości w produkcji takich elementów dekoracyjnych jak zdjęcia na ścianę w dużych rozmiarach, niebanalne grafiki czy reprodukcje znanych artystów. Nasi Klienci mogą wybierać spośród kilku wariantów płótna różniących się składem surowcowym (bawełna, poliester lub mieszanka bawełniano-poliestrowa), gramaturą oraz szerokością a taka różnorodność zdecydowanie ułatwia dopasowanie produktu do projektu i wybór odpowiedniego płótna do druku pigmentowego odpowiadającego oczekiwaniom. Ponadto nośnik ten jest też odporny na upływ czasu, a wykonany w technice pigmentowej obraz wiszący na ścianie nie traci swojej wyrazistości. Również utrzymanie płótna w czystości nie sprawia większych problemów i nie wymaga skomplikowanych zabiegów. Nie bez znaczenia jest oczywiście wysoka jakość prezentowanego asortymentu płótna, a także fakt, że płótno canvas do druku pigmentowego sprzedawane jest w rolkach, co ułatwia jego transport i magazynowanie.

Płótno do drukowania obrazów – canvas w ofercie PDMedia

Decydując się na zamówienie materiałów poligraficznych z naszej oferty maja Państwo pewność, że w Państwa ręce trafią wyłącznie najlepsze produkty, odpowiednie do wykorzystania nawet w wymagających projektach. Proponowane na tej stronie płótno canvas bawełniane, poliestrowe oraz płótno bawełniano-poliestrowe (polycotton) doskonale sprawdza się jako nośnik zdjęć oraz reprodukcji i jest chętnie wykorzystywane do realizacji zamówień w technice druku pigmentowego. Zachęcamy do sprawdzenia i przekonania się o jego wyjątkowości – zapraszamy do złożenia zamówienia.

Płótno bawełniane, poliestrowe i bawełniano-poliestrowe

Jednym z naszych produktów pozwalających osiągnąć wysokiej jakości pod kątem tekstury, wykończenia, głębokich nasyconych barw wydruków jest płótno bawełniane. Jest to materiał jednostronnie powleczony specjalną powłoką, przystosowaną do wykonywania wspomnianego wydruku. Produkt doskonale wchłania barwnik, jednocześnie nie tracąc swojej elastyczności. Dodatkowo, splot w znacznym stopniu przypomina płótno malarskie. To, co cechuje ten produkt, to przede wszystkim wspaniałe odwzorowanie nadrukowanych barw. Płótno jest wysoce wytrzymałe na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechanicznie.
Jeśli chcą Państwo drukować na dużą skalę zachowując jakość proponujemy bardziej ekonomiczne rozwiązanie jakim są płótna bawełniano-poliestrowe lub poliestrowe.

Co jeszcze można znaleźć w naszej ofercie?

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów, które można znaleźć w naszym sklepie. Oprócz szerokiej gamy materiałów przeznaczonych do wykonywania druku pigmentowego, dostępny jest także szereg innych artykułów. Między innymi wysokiej jakości laminaty, tusze do drukarek wielkoformatowych, jak również krosna malarskie.
W razie pojawienia się dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub poprzez specjalny formularz, który można znaleźć na naszej stronie. Zapraszamy do skorzystania z oferty!