Płótna do druku solwentowego

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Coraz częściej w przemyśle poligraficznym wykorzystuje się druk solwentowy. Skąd wynika rosnąca popularność tej techniki? Przede wszystkim, podczas realizacji druku wielkoformatowego nie zawsze można wykorzystywać atramenty wodne. Do wydruku solwentowego wykorzystuje się specjalne produkty, które są produkowane na bazie rozpuszczalników wodnych. Niezbędnym elementem jest również odpowiednie płótno. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wysokiej jakości płótno do druku solwentowego – połowa sukcesu trwałej reklamy

Najczęściej tę zaawansowaną technikę wykorzystuje się przy wydrukach wielkoformatowych, na przykład podczas produkcji banerów, plakatów lub różnego rodzaju reklam, które są podstawą strategii marketingowej niemal każdego przedsiębiorstwa. Z czego to wynika? Przede wszystkim z faktu, że płótno do druku solwentowego jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu jest wysoce trwałe. W zależności od wybranego materiału, może być on również elastyczny. W ofercie naszego sklepu można znaleźć różnego rodzaju produkty, które posiadają inne zastosowanie. Przykładowo, płótno poliestrowe półbłysk ma delikatnie błyszczącą powierzchnię oraz cechuje się wyrazistym i równym splotem. Ten produkt gwarantuje także doskonałe odwzorowanie barw. Wykonane wydruki są wytrzymałe oraz bez problemu można je oprawić na krosnach malarskich.

Płótno do druku solwentowego – nasza oferta

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której można znaleźć wysokiej jakości płótna. Z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy kilka rodzajów materiału, dzięki czemu każdy ma szansę dokonać zakupu dokładnie takiego produktu, jakiego potrzebuje. Oprócz tego, w naszej ofercie znajduje się wiele innych artykułów przeznaczonych do druku wielkoformatowego. Są to między innymi specjalistyczne tusze do drukarek, laminaty oraz folie FLEX. Dzięki tym produktom można stworzyć nietuzinkowe wydruki, które z pewnością przyciągną uwagę wielu osób. Zapraszamy!