Niezbędnik fotoobrazu na płótnie czyli krosna malarskie blejtram (krosna drewniane)!

Mamy krosna blejtram drewniane dostępne “od ręki”, zpakowane po 20 szt. w przekrojach: 16×30 mm, 20×35 mm, 18×40 mm. Długości listew od 10 aż do 200 cm. Dostępne inne kształty krosna malarskiego: okrągłe i heksagonalne. W bazie naszych produktów znajdzie także szereg artykułów dodatkowych do krosien, takie jak: poprzeczki, kliny do krosna czy zawieszki do krosna.

Płótno z obrazem bądź grafiką potrzebuje odpowiedniego wsparcia, które zapewni wytrzymałość i nienaganny wygląd. Takiemu zadaniu sprostają krosna malarskie z naszej oferty. Przygotowaliśmy dla Ciebie blejtramy o różnorodnych profilach, dzięki czemu stwarzamy możliwość znalezienia produktu opowiadającego Państwa wymaganiom i potrzebom.

Drewniane krosna malarskie

Blejtramy wykonane z tego typu krosien są najczęściej i najchętniej wybierane ze względu na trwałość wykonania oraz klasyczny, niezwykle estetyczny wygląd. Oferowane przez nas krosna malarskie wykonane są w przeważającej większości z suszonego drewna sosnowego i występują w wielu wariantach. Do oferty wprowadziliśmy również krosna malarskie o okrągłym kształcie, które są wykonane jako jedyne, z płyty OSB.

Przygotowaliśmy również dodatki do blejtramów takie jak kliny rozporowe, haczyki (zawieszki) oraz poprzeczki usztywniające. Dzięki naszym produktom w szybki i bezpieczny sposób można uzyskać blejtramy o różnych wymiarach, na które można naciągnąć płótna wielkoformatowe lub standardowe – bez problemu wykonasz ramy w zakresie od 20 do 150 centymetrów. Podczas zakupu proszę pamiętać aby wybrać odpowiednią długość listwy, którą Państwo potrzebują.

Do montażu całej ramy nie są konieczne specjalistyczne narzędzi, ponieważ frezowane pióra krosien znacząco ułatwią wykonanie blejtramy. To co dodatkowo wpływa na proste złożenie ramy to np. haczyki (zawieszki) wyposażone zostały w wypusty do drewna, dzięki czemu nie trzeba używać dodatkowych gwoździ. Natomiast kliny rozporowe (drewniane lub plastikowe) pozwolą Państwu odpowiednio i ostatecznie naciągnąć wybrane płótno na ramę.

Wytrzymałe blejtramy do Twojej pracowni

Oferowane przez nas produkty świetnie sprawdzą się przy różnorodnych projektach, zarówno w profesjonalnych firmach drukarskich, jak i przydomowych działalnościach. Wielofunkcyjność krosien malarskich sprawia, że mogą być wykorzystywane m.in. do tworzenia reklam, obrazów, grafik itp. Drewniane krosna malarskie mogą być wykorzystane do prac, które będą umieszczane zarówno w domach, mieszkaniach, hotelach, restauracjach, jak i biurach.

Krosna są pakowane są po 20 szt. co sprawia, że będą łatwe do przechowywania. Co więcej, dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze produkty przez długi czas zachowywały nienaganny wygląd – nie wypaczały się i nie sprawiały, że podobrazie “wichruje”.

Komplementarna oferta – płótno do druku oraz płótno malarskie

Jako uzupełnienie oferty krosien znajdą Państwo również w naszym sklepie płótno do druku pigmentowego i solwentowego oraz płótno malarskie – zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu internetowego. W przypadku pytań odnośnie produktów z naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie, którym chętnie się podzielą podczas procesu zakupowego i pomogą w wyborze dopasowanych do Twoich potrzeb produktów!