OFERTA MEDIÓW DO DRUKU PIGMENTOWEGO

Płótna w rolkach do druku wielkoformatowego pigmentowego

Dalej

Papiery fotograficzne w rolkach do druku wielkoformatowego pigmentowego

Dalej

Papiery powlekane oraz niepowlekane w rolkach do druku wielkoformatowego pigmentowego

Dalej

Folie, polipropylen, podłoża do fototapet w rolkach do druku wielkoformatowego pigmentowego

Dalej

Uzyskanie wysokiej jakości wydruku wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu, techniki oraz materiałów. Wśród artystów i fotografów rosnącą popularnością cieszy się druk pigmentowy – nie tylko ze względu na bogactwo palety kolorów, ale również zachwycającą jakość i trwałość uzyskanych tym sposobem grafik czy zdjęć. W ofercie naszego sklepu znajdują się profesjonalne media do druku pigmentowego, dzięki którym każdy projekt zamieni się w prawdziwe dzieło sztuki. Warto poznać naszą ofertę!

Na czym polega druk pigmentowy?

Decyzja o przeniesieniu grafiki, ilustracji czy zdjęcia na papier niesie za sobą konieczność wyboru odpowiedniej techniki wydruku. Domowa drukarka barwnikowa rzadko kiedy pozwoli na realizację projektu w formacie większym niż A3. Druk offsetowy – chociaż stosunkowo tani – sprawdzi się natomiast przede wszystkim przy dużych nakładach. W przypadku unikatowych prac, wymagających najwyższej jakości wydruku, idealnym rozwiązaniem będzie więc druk pigmentowy.

Profesjonalne plotery – dzięki wykorzystaniu nawet dwunastu różnobarwnych tuszów – pozwalają uzyskać obrazy o doskonałym odwzorowaniu kolorów. Osiągnięcie doskonałego efektu nie będzie jednak możliwe bez odpowiednich mediów do druku pigmentowego. Tylko papier wysokiej jakości pozwoli bowiem w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje ta technika.

Jakie media do druku pigmentowego wybrać?

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje płócien i papierów fotograficznych, które pozwolą na uzyskanie wydruku najwyższej jakości. Wśród mediów do wydruku pigmentowego znaleźć można m.in.:

  • bawełniane i poliestrowe płótna o różnorodnej gramaturze i fakturze,
  • perłowy, satynowy i błyszczący papier fotograficzny,
  • powlekany i niepowlekany papier plakatowy,
  • folie PVC oraz papier polipropylenowy.

Proponowane produkty dostępne są w kilku wariantach szerokości oraz długości rolki – wszystko po to, by móc idealnie dopasować je do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów, które pozwolą maksymalnie wykorzystać możliwości druku pigmentowego.

Zapraszamy na zakupy!