OFERTA MEDIÓW DO DRUKU PIGMENTOWEGO


KATALOG PRODUKTÓW DO DRUKU PIGMENTOWEGO

Płótna do druku pigmentowego

Płótna do druku pigmentowego

Oferta płócien w rolkach do druku wielkoformatowego pigmentowego

Papiery fotograficzne do druku pigmentowego

Papiery fotograficzne do druku pigmentowego

Oferta papierów fotograficznych do druku wielkoformatowego pigmentowego

Pozostałe papiery do druku pigmentowego

Pozostałe papiery do druku pigmentowego

Oferta pozostałych papierów do druku wielkoformatowego pigmentowego

Folie, polipropylen i inne media

Folie, polipropylen i inne media

Oferta podłoży fototapet i innych specjalizowanych mediów do druku wielkoformatowego pigmentowego

Uzyskanie wysokiej jakości wydruku wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu, techniki oraz materiałów. Wśród artystów i fotografów rosnącą popularnością cieszy się druk pigmentowy – nie tylko ze względu na bogactwo palety kolorów, ale również zachwycającą jakość i trwałość uzyskanych tym sposobem grafik czy zdjęć. W ofercie naszego sklepu znajdują się profesjonalne media do druku pigmentowego, dzięki którym każdy projekt zamieni się w prawdziwe dzieło sztuki. Warto poznać naszą ofertę!

Na czym polega druk pigmentowy?

Decyzja o przeniesieniu grafiki, ilustracji czy zdjęcia na papier niesie za sobą konieczność wyboru odpowiedniej techniki wydruku. Domowa drukarka barwnikowa rzadko kiedy pozwoli na realizację projektu w formacie większym niż A3. Druk offsetowy – chociaż stosunkowo tani – sprawdzi się natomiast przede wszystkim przy dużych nakładach. W przypadku unikatowych prac, wymagających najwyższej jakości wydruku, idealnym rozwiązaniem będzie więc druk pigmentowy.

Profesjonalne plotery – dzięki wykorzystaniu nawet dwunastu różnobarwnych tuszów – pozwalają uzyskać obrazy o doskonałym odwzorowaniu kolorów. Osiągnięcie doskonałego efektu nie będzie jednak możliwe bez odpowiednich mediów do druku pigmentowego. Tylko papier wysokiej jakości pozwoli bowiem w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje ta technika.

Jakie media do druku pigmentowego wybrać?

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje płócien i papierów fotograficznych, które pozwolą na uzyskanie wydruku najwyższej jakości. Wśród mediów do wydruku pigmentowego znaleźć można m.in.:

  • bawełniane i poliestrowe płótna o różnorodnej gramaturze i fakturze,
  • perłowy, satynowy i błyszczący papier fotograficzny,
  • powlekany i niepowlekany papier plakatowy,
  • folie PVC oraz papier polipropylenowy.

Proponowane produkty dostępne są w kilku wariantach szerokości oraz długości rolki – wszystko po to, by móc idealnie dopasować je do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów, które pozwolą maksymalnie wykorzystać możliwości druku pigmentowego.

Zapraszamy na zakupy!