Firma Piotr Pakuła – Pakuła Druk jest jednym z wiodących dostawców materiałów do druku wielkoformatowego, a w ostatnich latach także materiałów dla artystów plastyków. Założona w 2006 roku przez Piotra Pakułę, firma od początku swojego istnienia zawsze dążyła do zapewnienia swoim klientom najwyższej jakości materiałów, zapewniając przy tym stałą ich dostępność we własnych magazynach.

Pdmedia magazyn

Historia firmy Pakuła Druk sięga początków lat 2000. Piotr Pakuła zaczynał od niewielkiej firmy handlowej prowadzonej w prywatnym domu, aby po kilku latach rozwoju i inwestycji, jego firma stała się jednym z największych w kraju dostawców materiałów do wielkoformatowego druku w technologiach solwentowych i pigmentowych.

Pdmedia magazyn 2

Dziś, Pakuła Druk oferuje swoim klientom ponad 3000 metrów kwadratowych magazynów wysokiego składowania wypełnionych towarami, dzięki czemu jest w stanie zapewnić natychmiastowe dostawy w praktycznie nieograniczonym zakresie i skali, a personel firmy jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i ich projektom.

Pakuła Druk zawsze stawia na innowacje i rozwój, dlatego firma stale wprowadza do swojej oferty nowe propozycje, a będąc międzynarodowym dostawcą o uznanej wielkości może zaproponować swoim klientom zarówno szeroki asortyment, jak i konkurencyjne ceny.

W ciągu ponad 17 lat swojej działalności, Pakuła Druk zyskała szerokie grono zadowolonych klientów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Firma współpracuje z różnymi kontrahentami, od niewielkich zakładów fotograficznych, drukarni wielkoformatowych, przez branżę reklamową i wydawniczą, po dużych producentów produktów dekoracyjnych.

Firma Piotr Pakuła – Pakuła Druk to synonim najwyższej jakości usług w zakresie kompleksowego zaopatrzenia w szeroki wybór materiałów do druku, a także zaangażowanego partnera w biznesie – My i nasi klienci, to ciągle MY