Firma Piotr Pakuła – Pakuła Druk jest jednym z wiodących dostawców materiałów do druku wielkoformatowego, a w ostatnich latach także materiałów dla artystów plastyków. Założona w 2006 roku przez Piotra Pakułę, firma od początku swojego istnienia zawsze dążyła do zapewnienia swoim klientom najwyższej jakości materiałów, zapewniając przy tym stałą ich dostępność we własnych magazynach.

Pdmedia magazyn 1

Historia firmy Pakuła Druk sięga początków lat 2000. Piotr Pakuła zaczynał od niewielkiej firmy handlowej prowadzonej w prywatnym domu, aby po kilku latach rozwoju i inwestycji, jego firma stała się jednym z największych w kraju dostawców materiałów do wielkoformatowego druku w technologiach solwentowych i pigmentowych.

Pdmedia magazyn 2

Dziś, Pakuła Druk oferuje swoim klientom ponad 3000 metrów kwadratowych magazynów wysokiego składowania wypełnionych towarami, dzięki czemu jest w stanie zapewnić natychmiastowe dostawy w praktycznie nieograniczonym zakresie i skali, a personel firmy jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i ich projektom.

Pakuła Druk zawsze stawia na innowacje i rozwój, dlatego firma stale wprowadza do swojej oferty nowe propozycje, a będąc międzynarodowym dostawcą o uznanej wielkości może zaproponować swoim klientom zarówno szeroki asortyment, jak i konkurencyjne ceny.

W ciągu ponad 17 lat swojej działalności, Pakuła Druk zyskała szerokie grono zadowolonych klientów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Firma współpracuje z różnymi kontrahentami, od niewielkich zakładów fotograficznych, drukarni wielkoformatowych, przez branżę reklamową i wydawniczą, po dużych producentów produktów dekoracyjnych.

Firma Piotr Pakuła – Pakuła Druk to synonim najwyższej jakości usług w zakresie kompleksowego zaopatrzenia w szeroki wybór materiałów do druku, a także zaangażowanego partnera w biznesie – My i nasi klienci, to ciągle MY