Płótna w rolkach do druku wielkoformatowego pigmentowego

Dalej

Płótna w rolkach do druku wielkoformatowego solwentowego i ekosolwentowego

Dalej

Obraz, reklama, zdjęcie – elementy te bardzo często towarzyszą nam w przestrzeniach, w których przebywamy. Aby odpowiednio zaprezentować tego typu grafiki, dzięki którym upiększmy wnętrza bądź ulepszymy identyfikację wizualną, warto wybrać odpowiednie płótno do druku. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości płótna do wydruków wielkoformatowych w nowoczesnej technologii pigmentowej oraz solwentowej i ekosolwentowej.

Płótna do druku – rodzaje

Przygotowaliśmy dla Państwa różnorodne materiały drukarskie, które można dopasować pod względem rozmiaru (szerokości i długości), składu surowcowego, gramatury oraz wykończenia (mat/półbłysk/błysk). Co więcej, płótna do druku wykonane są z wytrzymałej tkaniny, która jest łatwa do oprawienia na krosna malarskie jak również nadaje się pod szkło. Oferowane przez nas artykuły sprzedawane są w rolkach, co bardzo ułatwia ewentualne przechowywanie.

Nadrukowane na materiał obrazy czy też reklamy będą świetnie odwzorowane pod względem wyrazistości i nasycenia barw, dodatkowo sama tkanina jest bardzo estetyczna co gwarantuje, że wykonana na niej grafika na pewno ozdobi niejedną przestrzeń urządzoną w myśl różnorodnych stylów aranżacyjnych.

Płótno do druku obrazu, reklamy i nie tylko

Oferowane przez nas płótna do druku to świetna opcja, która pozwoli Państwu stworzyć ciekawą dekorację naścienną. Motyw reklam, obrazów bądź innych elementów nadrukowanych na nasze produkty perfekcyjnie uzupełni przestrzeń w różnorodnych typach wnętrz. Sprawdzą się domach, mieszkaniach, biurach, hotelach czy też lokalach użyteczności publicznej – tak naprawdę od Państwa zależy, jakie prace na nich zostaną wykonane. Nasze produkty można wykorzystać zarówno w profesjonalnych firmach, jak i domowych pracowniach czy też ambitnych działaniach hobbistycznych.

Mają Państwo pytania odnośnie do naszej oferty? Nasz doświadczony zespół z przyjemnością Ci pomoże w wyborze odpowiedniego płótna do druku i nie tylko! Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu – znajdą Państwo u nas różnorodne materiały i media do plotera!