Laminaty i werniksy do wydruków

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Laminaty i werniksy do wydruków

Laminowanie wydruków to najprostszy sposób na ich zabezpieczenie przed utratą kolorów oraz szkodliwym działaniem różnych czynników zewnętrznych.

Laminat do wydruków chroni je między innymi przed zalaniem, uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami i ewentualnymi odpryskami, zachowując powierzchnię wydruków w nienagannym stanie przez długi czas. Ze względu na swoje ochronne właściwości, płynny laminat jest często stosowany do zabezpieczania banerów, reklam umieszczanych wewnątrz oraz na zewnątrz budynków, plandek oraz typowo użytkowych grafik. Warto sięgnąć po odpowiedni laminat do wydruków, dostosowany do wymagań i potrzeb zabezpieczanej powierzchni.

Laminat do wydruków – trwałe zabezpieczenie powierzchni

Wydruki wykonywane na papierze, płótnie lub folii mogą ulegać zarówno uszkodzeniom mechanicznym, jak i niekorzystnemu wpływowi warunków panujących w budynkach lub poza nimi. Inwestując w profesjonalne wydruki, warto zadbać o ich zabezpieczenie, laminując je. Tym sposobem zapobiegniesz przedwczesnemu zniszczeniu, zwiększysz nasycenie kolorów i wyrównasz powierzchnię samego wydruku niczym przy użyciu primera. Profesjonalny laminat do wydruków umożliwi Ci ochronę każdego rodzaju płótna przed wilgocią oraz promieniowaniem UV, a jego trwała formuła zapobiegnie rozwarstwianiu się i pozostawi na powierzchni wydruku przezroczystą warstwę, wpływającą pozytywnie na jego wygląd.

Profesjonalny laminat do wydruków

W ofercie PDMedia znajdziesz profesjonalne i trwałe preparaty do zabezpieczania powierzchni wydruków wielkoformatowych. Dostępny w naszym szerokim asortymencie laminat do wydruków przeznaczony jest do różnego rodzaju laminatorów wykorzystywanych w drukarniach i biurach oraz do nanoszenia ręcznego za pomocą wałków lub pędzli. Laminat płynny znajdujący się w naszej ofercie występuje w trzech wariantach wykończenia: satynowym, matowym i błyszczącym, dzięki czemu możesz dopasować go do oczekiwanego efektu wizualnego. Różne pojemności płynnego laminatu pozwolą Ci dostosować jego ilość do wielkości powierzchni, którą chcesz zabezpieczyć, a poszczególne produkty umożliwią Ci wybór właściwego stopnia ochrony laminowanych wydruków.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!