Tusze do drukarek wielkoformatowych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Doskonała jakość wydruku przy niewielkich kosztach eksploatacji? To możliwe! W ofercie naszego sklepu znajdują się wydajne tusze do drukarek wielkoformatowych, które sprawdzą się w większości urządzeń uznanych i popularnych producentów sprzętu poligraficznego. Wykorzystanie zamienników oryginalnych tuszów do plotera pozwala znacząco ograniczyć koszty, zachowując przy tym najwyższą jakość wydruku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Tusze oryginalne czy zamienniki?

Klasyczne domowe drukarki zazwyczaj pozwalają na wydrukowanie danego obrazu, zdjęcia czy grafiki maksymalnie w formacie A3. W przypadku większych projektów konieczne jest więc skorzystanie ze specjalistycznych drukarek wielkoformatowych, nazywanych także ploterami. Decydując się na zakup takiego urządzenia, warto zwrócić uwagę nie tylko na same parametry techniczne, ale również rodzaj używanego tuszu. W dużej mierze to właśnie on jest odpowiedzialny za jakość wydruku.

Czołowi producenci drukarek wielkoformatowych dostarczają do dyspozycji klientów nie tylko same urządzenia, ale również pasujące do nich tusze. Markowe, oryginalne produkty często jednak są bardzo drogie. Szukając sposobu na ograniczenie kosztów eksploatacji plotera, dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z wysokiej jakości zamienników, które oferują porównywalny poziom wydruków w znacznie niższej cenie.

Jak wybrać produkty?

Decydując się na zakup tuszu do drukarki wielkoformatowej, należy rozpocząć od określenia modelu swojego urządzenia. Dostępne na rynku plotery funkcjonują bowiem w oparciu o dwa rodzaje atramentu – pigmentowy oraz barwnikowy. Prawidłowy dobór tuszu pozwoli uniknąć niespodziewanych problemów z drukowaniem oraz awarii urządzenia.

Tusze do plotera dostępne są w formie butelek do samodzielnego uzupełniania. W ofercie naszego sklepu znaleźć można produkty o różnej pojemności – od 100 do 1000 ml w pełnej gamie kolorystycznej. Dostępne są produkty znanych i cenionych producentów takich jak HONGSAM czy Ink-Mate. Wybierz je i ciesz się wysoką jakością wydruku w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do zakupu tuszów do drukarek wielkoformatowych!